Formularz Klienta

Szanowni Państwo,
Państwa satysfakcja jest naszym sukcesem. Chcemy, aby dzięki naszej działalności firmy zwiększały swoją produkcję, obroty oraz ulepszały swoje procesy produkcyjne. Poniższy formularz pozwoli nam na przygotowanie oferty w jak największym stopniu odpowiadającej Państwa potrzebom. Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 3 minuty. Wszystkie dane zebrane w niniejszej ankiecie są poufne i nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

1.

2. Przedsiębiorstwo, które Państwo reprezentują należy do sektora:

3. Które z poniższych funkcjonalności systemu Scada-Mes Państwo potrzebują?
wizualizacja i zdalne nadzorowanie procesów produkcyjnych, logistycznych oraz serwisowych.rejestracja danych produkcji z użyciem sterowników PLC, czytników kodów i urządzeń przenośnych z klawiaturą ekranową – tablety i smartfony.rejestracja czasu pracy, wydajności maszyn i pracowników – czas pracy, przerwy, przezbrojenia, dobre i złe sztuki, odpad, zużycie surowców.kontrola jakości: rejestracja wyników i opisów zgodnie z wymogami standardów ISO&QS, instrukcja kontroli, dokumentacja, zdjęcia.traceability - pełna genealogia produktu.rejestracja i rozliczanie mediów (energia, woda, etc.)ścisła integracja z dowolnym systemem ERP, BI.APS zaawansowane planowanie produkcji.

4. Na ilu komputerach chcieliby Państwo wyświetlać wizualizacje?

5. Z ilu maszyn chcieliby Państwo pobierać dane w czasie rzeczywistym?

6. Jakie dodatkowo obszary przedsiębiorstwa chcieliby Państwo usprawnić?
HRFinanseOrganizacja pracyLogistykaMagazynZakupyJakość

7. W jakim terminie chcieliby Państwo zastosować dane rozwiązanie?
Do pół rokuZa pół rokuRokWięcej niż rok

8. Z jakiego systemu ERP Państwo korzystają?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Aplixcom Solutions zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od Aplixcom Solutions informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.